رهگیری سفارش

کد امنیتی

شاخه های بلاگ خبری

نماد اعتماد الکترونیکی

مجوز وزارت ارشاد

شرایط حمل و تحویل کالا

روش‌های ارسال محصول

با آموزش ما سرعت سرعت خرید را احساس کنید

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد

.

*** ارسال اکسپرس  با پیک موتوری (ویژه تهران)***

آموزش ما  با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس با پیک (یکروزه )در شهر تهران فعال میباشد

سفارش‌ها  در شهر تهران مطابق بازه زمانی  یک روزه  تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد. و در موارد انتخاب پیک موتوری هزینه ارسال بستگی به مکان خریدار متغیر میباشد.

 

نکات:

اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

*** ارسال پست پیشتاز ***

پست پیشتاز برای تمامی شهرهای کشور حتی تهران در نظر گرفته شده است و  در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل در این شهرها نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند.

لازم به ذکر است که کلیه محصولاتی  که با روش انلاین خریداری میشوند با پست پیشتاز ارسال میگردند.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 3الی 4 روز کاری میباشد

*** ارسال پست سفارشی شرکت پست ***

پست سفارشی نیز مشابه پست پیشناز می باشد و تفاوت چندانی در بازه زمانی ندارد و مرسوله بین  3الی 4 روز کاری تحویل مشتری میگردد.

پیشنهاد آموزش ما  در صورت فوری نبودن سفارش با توجه به هزینه پایین ، ارسال از طریق پست سفارشی میباشد.

 پیگیری سفارشات 

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید ) سفارشی یا پیشتاز ، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

و در صورت ارسال با پیک میتوانیدبا شماره پشتیبانی تماس حاص فرمائید:

09101569228

با سپاس از انتخاب شما