رهگیری سفارش

کد امنیتی

شاخه های بلاگ خبری

نماد اعتماد الکترونیکی

مجوز وزارت ارشاد

درباره ما :

سایت (آموزش ما) با تجربه ای چند ساله در زمینه تجارت الکترونیک با هدف ارتقاء سطح علمی والدین د رجهت آموزش و تربیت فرزندان تاسیس گردید و سعی بر آن داریم که با بکارگیری متدهای نوین آموزشی و تربیتی و افزایش هوش و استعداد کودکان و مهارت  والدین به روزترین کتابها و نرم افزارهای آموزشی و لوگوهای فکری را در اختیار شما عزیزان قرار داده و امید داریم که بتوانیم گام مثبتی در زمینه افزایش توانایی کودکان برداشته و سهمی در درخشان شدن نسل آینده ایرانی داشته باشیم

 

دیدگاه آموزش ما

ماموریت همه روزه ما ساختن آینده ای بهتر برای ایرانیان است. برای بهتر شدن، همواره خود را محک می زنیم و از اشتباهات خود درس می گیریم. دانش و ایده های بکر، برای ما ارزش بیشتری نسبت به تفکرات قدیمی و روش های سنتی دارند. به عنوان یک تیم سعی بر آن داریم که روشهای تربیتی صحیح را در اختیار خانواده ها  قرار دهیم.

اهداف و چشم اندازها :

فروشگاه اینترنتی (آموزش ما) با هدف ارائه بهترین محصولات تربیتی و آموزشی د ر جهت تربیت صحیح کودکان و  جلب رضایت کامل مشتری پایه گذاری شد. هدف ( آموزش ما)  تبدیل شدن به فروشگاهی است که افراد، از هر قشر و صنفی و در هر کجای ایران  که باشند بتوانند نیازهای کودک خود را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه، و با بالاترین کیفیت ممکن در آن تامین کرده و با رضایت خاطر استفاده نمایند.

هدف آموزش ما  گرداوری گنجینه ای از  مقالات ارزشمند آموزشی و تربیتی و غنی سازی محتوای فاخر فارسی در دنیای وب است. و پایه گذار روایتی ساده‌ و جذاب برای آموزش پیچیده‌ترین مسائل روز دنیاست، که می‌خواهد در آموزش هر ایرانی سهمی داشته باشد.

خدمات مشتریان:

خدمت رسانی به مشتری و جلب رضایت کامل مشتریان ، جزو برنامه های اصلی (آموزش ما ) بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش تیم فنی و فروش این فروشگاه این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خرید ، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد. رضایت مشتری مهم ترین بخش کار ماست، به همین دلیل استفاده از محصولات اورجینال با کیفیت بسیار بالا، بهره گیری از سیستم تخفیف، هدیه، حمایت بیشتر از مشتریان را در دستور کار خود قرار داده ایم.

سیستم پشتیبانی تلفنی فروشگاه ما ، همواره پاسخگوی تمام سوالات مشتریان در مورد محصولات و خدمات ارائه شده در این فروشگاه می باشد.

 

 

زندگی همه‌ی ما پر از داستان‌ها و اتفاقاتی است که هرگز از یاد ما نمی‌رود. لحظاتی که ما با تمام وجود و توانی که داشتیم، خواستیم ولی نتوانستیم، لحظاتی که باید چیزی را می‌دانستیم اما ندانستیم، تصمیمی را می‌گرفتیم اما جراتش را نداشتیم و” نمی‌توانی” تنها واژه‌ی آشنای روزهای‌مان بود. ما آمدیم تا “می‌‌توانم” هایی که در دل داشتیم، را نردبانی سازیم برای بالا رفتن، برای پیشرفت و برای توانستن و کمکی داشته باشیم برای نسل آینده که با کلمه نتوانستن بیگانه باشند.